noroozi
07 بهمن 1401 - 13:18

دستور معاون شهردار تهران برای احداث جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس

احداث جایگاه سوخت در منطقه ۶ تهران با اولویت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس در نقاط تعیین شده با دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین نظری در پویش «قرار خدمت» که با حضور جمعی از مدیران شهری برگزار شد؛ پس از استماع گزارشی از عملکرد، اقدامات و برنامه‌های پیش روی این معاونت که توسط فرزاد هنرور معاون خدمات شهری منطقه ۶ ارائه شد، گفت: در حوزه خدمات شهری خدمت به مردم و کارمحوری را سرلوحه اقدامات و فعالیت‌های خود قرار دهید و با تلاش، پشتکار و سعه صدر کارها را پیش ببرید.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه گفت: منطقه ۶ تهران یکی از مناطق مهم، کلیدی و پر ازدحام شهر تهران محسوب می‌شود که اکثراً دارای کاربری تجاری، دانشگاهی و به نوعی بورس انواع محصولات مختلف محسوب می‌شود. بی شک خدمات رسانی در چنین منطقه‌ای کاری بس دشوار است. از این‌رو از یکایک مسئولین این منطقه در حوزه‌های مختلف خدمات شهری قدردانی می‌کنیم.

وی در ادامه بر ضرورت مرمت میدان انقلاب پرداخت کرد و گفت: طرح مرمت و بازسازی گنبد، آب‌نما و روشنایی میدان انقلاب پس از بررسی نهایی در دستور کار سازمان زیباسازی قرار گیرد.

نظری با تاکید بر افزایش سرانه‌های خدمات در این منطقه گفت: با توجه به فقدان بازار میوه و تره بار در سه محله بهجت آباد، بلوار کشاورز و دانشگاه تهران بودجه لازم جهت تملک ملک واجد شرایط در راستای احداث بازار میوه و تره بار در مکان‌های فوق اختصاص یابد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران به ضرورت ساماندهی دستفروشان تقاطع خیابان ولیعصر (عج) اشاره کرد و گفت: با توجه به اجرای طرح بهاران خدمت و در پیش رو بودن ایام نوروز ساماندهی دستفروشان و بساط گستران در این محل در دستور کار منطقه، شرکت شهربان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران قرار گیرد.

همچنین با دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران موضوعاتی چون روشنایی میدان ولیعصر (عج)، احداث جایگاه سوخت در منطقه ۶ تهران با اولویت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس در نقاط تعیین شده، تخصیص اعتبار جهت احداث اسکان کارگری در این منطقه، نورپردازی پل‌های سواره رو و عابر پیاده، مرمت پل‌های مکانیزه، ساماندهی و بازپیرایی محور کریمخان و بلوار کشاورز، ایجاد پرچین سبز در نقاط تعیین شده منطقه و… به تصویب رسید.

نظری و هیأت همراه در جریان این بازدید چند ساعته پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام آرمیده در فاطمیه بزرگ تهران از نقاطی چون میدان انقلاب، میدان ولیعصر (عج) و بلوار کشاورز، میدان هفت تیر و… بازدید کردند و در پایان مصوباتی در خصوص موضوعات مختلف و مورد درخواست این منطقه در حوزه خدمات شهری به تصویب رسید.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1000657